Μας εμπιστεύτηκαν
Cisco GLC-SX-MM 1000BASE-SX transceiver module

Cisco GLC-SX-MM 1000BASE-SX transceiver module

56,00€
Με ΦΠΑ: 69,44€
Κατασκευαστής: Cisco
Κωδικός Προϊόντος: 30-1301-01
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
SKU Προϊόντος: 671
Ποσότητα:

Περιγραφή: Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module για MMF, 850-nm wavelength.

Χαρακτηριστικά:
Manufacturer: Cisco Systems, Inc
Part Number: 30-1301-01
Product Type: SFP
Dimensions: 0.33" Height x 0.53" Width x 2.22" Depth
Category: Networking & Telecommunication » Transceivers (GBIC/SFP)
Type: GBIC
Transfer rate: 1000 Mbit / s
Wavelength: 850nm
Fiber Type: Multimode
Connector Type: SX
Range: 850m (MMF) and 1km (OM3 fiber)
Delivery: GBIC described

Σχετικά Προϊόντα
Ετικέτες: Cisco GBIC MODULE
  • Microsoft Registered Refurbisher
  • Απόσυρση Laptop
  • Ελληνικό Μουσείο Πληροφορικής
Designed By NexusLab.gr
Atom.gr © 2017