Μας εμπιστεύτηκαν
Καλώδιο οπτικών ινών LC / LC multimode
Καλώδιο οπτικών ινών LC / LC multimode

Καλώδιο οπτικών ινών LC / LC multimode

13,00€
Με ΦΠΑ: 16,12€
Κατασκευαστής: Other
Κωδικός Προϊόντος: zp0025161001
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
SKU Προϊόντος: 466
Ποσότητα:

Περιγραφή:

Καλώδιο οπτικών ινών LC σε LC πολύτροπο, μεταχειρισμένο. Fiber Optic Patch Cable Single-Mode, Duplex, LC/PC to LC/PC multimode.

Χαρακτηριστικά:

P/N: ZP0025161001
Cable Type: Zipcord 1.6mm
Flame Rating: Plenum
Fiber Count:  50/125 MM
Connector 1: LC/PC
Connector 2: LC/PC
Type: Zipcord 3mm
Colour:Yellow
Μήκος: 5m

Σχετικά Προϊόντα
Ετικέτες: fiber καλώδιο
  • Microsoft Registered Refurbisher
  • Απόσυρση Laptop
  • Ελληνικό Μουσείο Πληροφορικής
Designed By NexusLab.gr
Atom.gr © 2017