Μας εμπιστεύτηκαν

Δικτυακα - VoIP

Δικτυακα - VoIP

Διακτυακές λύσεις, router, network switch μεταχειρισμένα ή καινούργια για επαγγελματική και οικιακή χρήση. Επώνυμα προϊόντα μεγάλης αξιοπιστίας σε πολύ καλές τιμές. Επικοινωνήστε σήμερα μαζί μας αν δεν βρείτε τα εξαρτήματα που ψάχνετε για να βρούμε μαζί λύση στο δυκτιακό σας πρόβλημα.

ΛίσταΠλέγμα
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Digium X100M Voip module
Περιγραφή: Το X100M FXO module χρησιμοποιείτε στις κάρτες TDM400P, TDM800P, TDM410, TDM800 και AEX80..
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,00€
Linksys Router WRT320N-EZ Dual-Band Wireless-N Gigabit
Περιγραφή:Linksys Router WRT320N-EZ Dual-Band Wireless-N GigabitΧαρακτηριστικά:• Μοντέλο: WRT320N-EZ..
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,00€
Cisco WS-G5484 GBIC 850nm 1000 Base-SX
Περιγραφή: Μεταχειρισμένο Cisco WS-G5484 GBIC 850nm 1000 Base-SX Χαρακτηριστικά: Connec..
46,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,00€
Yealink USB-M3K USB Phone-Memory Stick
Yealink USB-M3K USB Phone-Memory Stick IP Account Data Encrypted Auto Run IP Software Sound car..
46,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,00€
 Siemens Optipoint 420 economy plus
Το τηλέφωνο Siemens OptiPoint 420 Economy Plus είναι ένα οικονομικά αποδοτικό τηλέφωνο IP κατάλληλο ..
46,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,30€
Cisco WIC-1T 1-Port Serial Wan Interface Card
Μεταχειρισμένη κάρτα Cisco, WIC-1T, με μια σειριακή πόρτα WAN. Μπορεί να συνδεθεί με παλαιού τύπου σ..
47,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 47,00€
Yealink ακουστικά κεφαλής (headset) YHS32
Ακουστικά κεφαλής (headset) Yealink YHS32 για χρήση με συσκευές Yealink. Συμβατό με τα μοντέλα: ..
48,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 48,00€
Sangoma VoiceTime UT50 USB Voice Synch Tool
Περιγραφή: Χρησιμοποιήστε αυτό το απλό ρολόι USB για να συγχρονίσετε τα σήματα IP όταν δεν είστε ru..
50,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 50,00€
Καλώδιο Cisco DB15 Male to RJ48 Male E1 ISDN PRI
Καλώδιο Cisco DB15 αρσενικό σε RJ48 αρσενικό για E1 ISDN PRI. Κατασκευαστής: Cisco Part Number..
53,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 53,00€
Cisco Expansion module WIC-2T 2 ports
Μεταχειρισμένο Cisco Expansion module 2 ports για χρήση με Cisco Routers.   Κατασκευ..
54,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,00€
Cisco GLC-SX-MM 1000BASE-SX transceiver module
Περιγραφή: Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module για MMF, 850-nm wavelength. Χαρακτηριστικ..
56,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,00€
Yealink SIP-T18P Simply IP Phone
Καινούρια VoIP συσκευή μάρκας Yealink καινούρια σε συσκευασία με 12 μήνες εγγύηση αντιπροσωπέιας. ..
58,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,50€
Cisco VWIC 1MFT-E1 multiflex trunk voice/wan interface card
Μεταχειρισμένο Cisco multiflex trunk voice/wan interface card expansion module για Cisco router..
59,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,00€
Geolink ακουστικά και μικρόφωνο GHA-MG501
Περιγραφή: GHA-MG501 ακουστικό κεφαλής Ακουστικό κεφαλής με μονό ακουστικό, στεφάνη, Noise ca..
59,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,00€
Belkin KVM Switch OmniView PRO 8-port PS/2
Περιγραφή: KVM Switch OmniView Pro2 8 port F1DA108T 8 x 1 - 8 x mini-DIN (PS/2) Keyboard, 8 x m..
61,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,00€
  • Microsoft Registered Refurbisher
  • Απόσυρση Laptop
  • Ελληνικό Μουσείο Πληροφορικής
Designed By NexusLab.gr
Atom.gr © 2019